Üreticiler Onayladı

Önde Gelen Tüm Üreticiler Tarafından Onaylanmıştır

Güvenli Veri Kurtarma Hizmetleri, tüm büyük donanım üreticileri ve bilgisayar satıcıları tarafından onaylanmıştır. Ekiplerimiz her türlü dijital cihazda onarım ve kurtarma hizmetlerini güvenle gerçekleştirebilir ve teknolojimize yapılan düzenli yatırımlarla, yüksek hizmet kalitemiz için üreticiler arasında güçlü bir üne kavuştuk.

Sektörün en gelişmiş laboratuarlarından birini işletiyoruz. Güvenli Veri Kurtarma Servisleri mühendisleri, medyayı kazara hasarlardan korumak için tasarlanmış kontrollü bir ortam olan Sertifikalı Sınıf 10 ISO 4 Temiz Oda ortamında çalışır. Ayrıca, her cihaz için mümkün olan en iyi başarı şansını sağlayan akıllı bir vakaya özel yaklaşım kullanıyoruz ve lider bir veri kurtarma sağlayıcısı olarak medyanıza asla zarar vermeyeceğiz veya etkin ürün garantilerinizi geçersiz kılmayacağız.

Yeteneklerimizi görmek için aşağıdaki üreticilere göz atın.

Seagate


Dijital depolama teknolojisinde lider olan Seagate, iki milyardan fazla sabit disk gönderdi. Her türlü Seagate ortamı için veri kaybı çözümleri sunuyor.

HP


Büyük RAID dizileri ve sunucuları da dahil olmak üzere tüm Hewlett-Packard bilgisayar sistemleri için veri kaybı çözümleri sunuyoruz ve esnek hizmet seçeneklerimiz maliyetleri ve kesinti sürelerini kontrol etmeye yardımcı olur.

DELL


Dell, dünyanın en büyük kişisel bilgi işlem şirketlerinden biridir. Mühendislerimiz herhangi bir Dell aygıtını güvenli bir şekilde tedavi edebilir, hasarlı bileşenleri onarabilir ve kayıp verileri geri yükleyebilir.