Penetrasyon (Sızma) Testi

Bilişim sistemlerinde bulunan mantı ve zafiyetlerin tespit edilerek çözüme kavuşturulmasına yardımcı olan sızma testi, her ölçekten firmanın tercih edebileceği ve verilerini güvence altına alabileceği çözümler sunar. Bilişim sistemlerindeki açıkların art niyetli kişiler tarafından kötü amaçlı kullanılmasını önleyen sistemlerimiz, sadece zafiyetin tespit edilmesini sunmaz, aynı zamanda sistemlere olan erişimi yetkiniz altına almanızı sağlar. Tamamıyla yasal olan güvenlik testlerimi ile bilişim sistemlerindeki açıkları tek tek tespit ediyor ve size rapor olarak sunuyoruz. Akabinde yetki erişimini tarafınıza iletiyor ve sistem açıklarının kapatılmasını sağlıyoruz.

Penetrasyon (Sızma) Testi ile Sistem Açıklarına Son

Penetrasyon testi bile bilişim sistemlerindeki açıkların çok kısa bir zaman dilimi içerisinde belirlenmesini sağlayan firmamız bilişim sistemlerinde açık arayarak sisteme zarar vermek isteyen hackerların korkulu rüyasıdır. Bilişim güvenlik uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen testler, proaktif güvenliğin sağlanmasındaki en önemli adımlardan biridir. İnternet dünyasının en önemli gereksinimlerinden olan penetrasyon testi ile şirketinizin hassas verilerini ve değerli varlıklarını korumak için ihtiyacınız olan çözümleri bulacaksınız. Mobil uygulama güvenliği, yerel ağ güvenliği, kaynak kod analizi, ssos saldırılarına karşı, kablosuz ağ ve voip pentest gibi farklı uygulamaları bulunan testlerimizde bilişim sistemleri için en etkili sonuçları alırsınız.

Sızma Testleri ile Tüm Bilişim Açıkları Kapanıyor

Her ölçekten firmanın bilişim sistemleri için özel olarak geliştirdiğimiz sızma testleri ile bilişim sistemlerinde bulunan her bir açığın en ince ayrıntısına kadar belirlenerek raporlanması mümkündür. Mümkün olabilecek tüm açık giriş işlemlerinin tespit edilmesi, bu açıkların hackerlar tarafından bulunmadan belirlenerek kapatılmasına yardımcı olur. Firmalar tarafından sadece önemli görünen sunucuların değil, sisteme farklı bir yoldan sızma ihtimali olan her sunucu üzerinden test yapılması gereklidir. Çünkü; hackerlar, şirket yetkilileri tarafından önemsiz olarak görünen sistemlerden sızmayı tercih ederler. 360 derece bilişim sistemi açık kapatma hizmetleri sunan firmamız, olabilecek tüm olumsuz senaryoları göz önüne alarak tam kapsamlı hizmet sunar. Penetrasyon testlerini düzenli aralıklarla sunan firmamız, bu sayede siber saldırılara karşı önlemlerinizi etkin bir şekilde almanızı sağlar. E-ticaret işletmesi yapan bir firmanın hackerlar tarafından müşterilerinin kredi kartı bilgilerinin çalındığını düşünün. Bu gibi durumlarda hem itibar zedelenmesi hem de müşterilerin söz konusu siteden alışverişlerini kesmesi neticesinde para kaybı yaşanır. Firmamız, bu gibi durumların meydana gelmemesi için bir personelinizmiş gibi çalışır.

Bilişim Sistemlerinde Veri Güvenliğinin Etkin Koruması

Sunucularınızdaki sistem açıklarının belirlenmesinde ve zamanında müdahale edilmesinde etkili olan firmamız, şirketinizin en kritik verilerine etkili bir çözüm üretmenize yardımcı olur. Sadece bugünü değil, şirketinizin geleceği için de uygun çözümler üreten firmamız, maruz kalabileceğiniz bilişim tehditlerine karşı her zaman savunmadadır. Siber saldırı sayısı kaç olursa olsun kuruluşların bilişim sistemlerindeki tüm verilerim kapsamlı olarak kontrol altında tutulmasını sağlayan markamız, kurumlarda bulunan güvenlik uzmanlarının sayısından katbekat fazla olan siber saldırılara karşı kesin ve hızlı çözümler üretir. Ofansif savunma sistemlerinin öncüsü olan markamız, kuruluşunuzdaki tüm bilişim sistemlerindeki güvenlik zafiyetlerini kontrol altına alır. Bir hacker gibi düşünen mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, üçüncü bir göz olarak markanızın daimi izleyicisidir. Şirketlerin itibar ve para kaybı yaşamaması için gerekli olan bilişim güvenlik sistemlerini hayata geçiren markamız, bu sayede hem itibarınızı hem de bütçenizi koruyor.