Sunucu Veri Kurtarma

Sunucu Veri Kurtarma Hizmetleri

Özellikle orta ve büyük ölçekli şirketler tarafından kullanılan sunucular, son derece gelişmiş depolama cihazları olarak adlandırılabilir. Çok geniş bir depolama alanına sahip olan sunucular, en hassas verilerin yedeklenmesinden veri barındırma işlevlerine kadar birçok alanda şirketin bir nevi kara kutusu görevi görür. İş akışının olağan sürecinde de önemli bir yere sahip olan sunucular veri tabanından muhasebe sunucusuna kadar çok farklı kombinasyonlarda kendine yer bulur. Düzenli erişim ihtiyacı olan bu depolama ortamında meydana gelebilecek bir arıza veya diğer hasar tespit durumlarında acil müdahale gereklidir. Verilerin yok olması veya bozulması gibi durumlarla karşı karşıya kalmak istemeyen şirketler, uzman mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz tarafından karşılanan hizmet dökümü ile sunucularındaki verilerin eksiksiz olarak kurtarılmasını sağlıyor.

Sunucu Veri Kurtarma ile Hassas Verilerinize Eksiksiz Ulaşın

Şirketlerin en hassas verilerine çok kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayan firmamız, hangi sebepten olursa olsun hasar gören veya bozulan sunucuların etkin bir şekilde tamir edilmesini sağlıyor. Şirketinizin üretken kalabilmesi adına meydana gelen iş akış kesintisini bertaraf ederek tam zamanında ve eksiksiz olarak sunduğumuz tamir ve bakım hizmetleri ile süreçlerin aksamadan devam etmesini sağlıyoruz. Sunucularda meydana gelen hasarlar zamanında düzeltilmezse ileriki dönemlerde çok daha büyük bütçeler ile yeniden yapılandırma maliyetleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yazılım ve donanım bakımından zengin olan sunucularda hataya açık prosedürlerin giderilmesi adına 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren teknik ekibimiz, gereksinimlerinize en uygun çözümleri en hızlı şekilde yerine getirir. Geniş tesis ağımız ile sunucuların onarılması ve içinde bulunan tüm verilerin eksiksiz ve bozulmadan kurtarılmasını sağlayan markamız, teknoloji destekli hizmetleri ile süreci otomasyona bağlayarak hata payını en aza indirger.

Yapay Zeka Destekli Veri Kurtarma Hizmetleri

Yapay zeka destekli teknolojiden faydalanarak şirketinizin iş akış sürecinin sekteye uğramadan sürdürülmesi için yerinde ve zamanında müdahaleleriyle tanınan firmamız, bu sayede deneyimlerini sunucularınız üzerinde bir kusursuzluğa dönüştürüyor. Sadece fiziksel sunucular değil, aynı zamanda sanal sunucular üzerinde de faaliyet gösteren markamız, her ölçekten dosya türü ve işletim sistemi konusunda deneyimlidir. Geniş bilgi tabanımız ile farklı sektörlerden ve farklı özelliklere sahip sunucuların etkin bir şekilde sorun giderme işlemini tamamlıyor ve tarafınıza teslim ediyoruz. Arızanın tespit edilmesi ile başlayan onarım yolculuğumuz birkaç günün ardından tamamıyla yenilenen ve içinde verilerin bulunduğu sorunsuz bir sunucunun teslim edilmesiyle sona eriyor. Hizmetlerimiz sadece hizmet edasından değil, aynı zamanda hizmet sonrasında müşteri temsilcilerimiz ile devam ediyor. Onarımını yaptırdığınız sunucularınız hakkında merak ettiğimiz tüm konuları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Sunucu Veri Kurtarma İşlemleriniz için Müşteri Temsilcimiz 7/24 Hizmetinizde

Acil durum ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerimiz, böylelikle sunucu ile ilgili sorunlarınıza anında müdahale edebiliyor veya uzaktan destek ile aslında hasar olmayan, sadece kullanıcı hatasından meydana gelebilen sorunların çözümlenmesini sağlıyor. İşletmeniz için hızlı ve güvenilir hizmetler sunan firmamız, en iyi onarım ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. Siz de uzman ekibimizle hemen tanışın ve veri kurtarma işlemlerini anında başlatın.