Şifreli Veri Kurtarma (CryptoLocker)

Şifreli Veri Kurtarma (Cryptolocker) Hizmetlerinde Aradığınız Çözümler

Verilerin depolandığı, yedeklendiği ve güncel olarak kullanıldığı sabit diskler, her ölçekten şirket için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu disklerin bozulması veya yere düşerek kırılması gibi durumlarda, disklerin içinde bulunan verilerin kurtarılması veya cihazın onarılması gereklidir. Bu gibi durumlarda firmaların zamanla yarıştığı bilinir. İş akış süreçlerinin kesintisiz olarak devam etmesi için ihtiyaç duyulan çözümlerin sunulduğu sistemlerde farklı sabit disk çeşitleri için uygun çözümler üretilir. Alanında uzman olan deneyimli mühendis ve teknik ekip kadromuzla her ölçekten şirketin aradığı ayrıcalıklı hizmete sahip olabilirsiniz. Büyük küçük demeden herkes için aynı özen ve hassasiyeti gösteren firmamız, veri kurtarma alanında uzmandır.

Şifreli Veri Kurtarma Konusunda Endişelenmeyi Bırakın

Şirketlerin en hassas verilerinin saklandığı sabit disklerde içten veya dıştan meydana gelebilecek hasarların giderilmesi için ihtiyaç duyulan çözümlerin etkin bir şekilde sağlanmasına yardımcı olan firmamız, alanında uzman kadrosu ile şifreli ve şifresiz tüm sabit disklerin çözümlenmesinde uygun yaklaşımlar benimser. Farklı medya dizileri sunarak şifreli veriler için kapsamlı etkinlik çözümleri üreten markamız, sertifikalı laboratuvar güvenliği ve çoklu servis seviyeleri sayesinde şifreli verilerin kolay, hızlı ve yasal bir şekilde çözümlenmesine olanak tanıyor. Sektörün amiral gemisi olan firmamız ile her türlü şifreli verinin çözülmesi mümkün hale geliyor. Bu sayede iş akış süreçlerinizi olumsuz yönde etkileyen problemler kolay bir şekilde bertaraf edilebiliyor. Şirketinizin mevcutta bulunduğu sorunlar için etkili çözümler üreten firmamız, sağladığı çoklu servis seviyeleri ile mümkün olan en kısa zamanda en etkili çözümleri şirketiniz için üretiyor.

Hassas Verileri Korumak için Kullandığınız Şifreler Sorun Olmasın

Özellikle orta ve büyük ölçekli şirketlerin verilerini korumak için tercih ettikleri şifreleme işlemleri verilerin güvenli bir ortamda saklanmasını sağlarken bazı problemleri de beraberinde getirir. Ancak sabit disklerin bozulduğu veya hasar gördüğü zamanlarda şifreleme işlemleri bir korumadan çok sorunun odak noktası haline gelebilir. Veri kurtarma konusunda uzman olan mühendisler için bazı zorluklar doğuran şifreleme işlemleri elektronik hasar, fiziksel sabit sürücü ya da Raid hasarı, virüs hasarı, yanlışlıkla dosya biçimlendirme ya da silme, kötü sektörler ve diğer dosya bozulması gibi problemlere yol açabilir. Esasen güvenlik için tercih edilen şifreleme işlemleri bir problem olduğunda sorun olabilir. Bunun için acil veri kurtarma hizmetlerimiz devreye girer. Yılın her günü, günün her saati ulaşabileceğiniz firmamıza şifreli sistemlerden veri kurtarılması konusunda danışabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimize Dilediğiniz Zaman Ulaşın

Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile acil durumlarınız için etkili çözümler sunan firmamız, aynı zamanda donanım ve yazılım şifreli dosyalar için de nitelikli çözümler üretir. Dosya sistemi üzerinden şifreleme ve disk şifreleme sistemini aynı anda kullanan sistemlerimiz güvenilir platform modülü ve diğer şifreleme işlemlerinde de etkili uygulamalarda bulunur. Düzenli olarak donanım ve yazılım şifrelemesi konusunda işlemlerde bulunan profesyonel mühendislerimiz, disk şifrelemesi ve dosya sitemi düzeyindeki şifrelemeler alanındaki yetkinliği ile sektördeki liderliğini sürdürür. BitLocker sürücü şifrelemesi, Güvenilir Platform Modülü (TPM) disk şifrelemesi ve diğer disk şifreleme şemalarının da dahil edildiği hizmet gamımızda şifreli güvenlik disklerinde aradığınız çözümü bulacaksınız.