Cep Telefonu , Tablet Veri Kurtarma

Cep Telefonu, Tablet Veri Kurtarma İşlemlerinde Profesyonellik

Günümüzde neredeyse herkesin sahip olduğu cep telefonları ve tabletler hem özel yaşamda hem de iş yaşamında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu cihazlarda bulunan videoların, belgelerin, fotoğrafların ve diğer dosyaların saklanması hem kişiler hem de kuruluşlar için önemlidir. Verilerin yedeklenmesi ve depolanması mümkün olsa da kimi durumlarda yanlışlıkla veri silme veya cihazın bozulmasından kaynaklı olarak veri kaybı yaşanması mümkündür. Bu gibi durumlar şahıslar için tolere edilebilir olsa da şirket telefonları ve tabletleri için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Cep Telefonu, Tablet Veri Kurtarma İşlemlerinde Kesin Çözüm

Cep telefonu ve tabletlerdeki verilerin kurtarılması konusunda uzman olan firmamız, rootlama veya ROM flaşlama gibi işlemler sonrasında kaybedebileceğiniz verilerin kurtarılmasını sağlar. En hızlı ve en güvenilir şekilde verilerinizin kurtarılmasını sağlayan sistemlerde ses dosyalarından excel belgelerine göre ihtiyacınız olan tüm verilere ulaşabilirsiniz. Sadece belgeleri değil, rehberinizde bulunan kişileri ve geçmişteki mesajları da kurtarmanız mümkündür. Arşivlediğiniz her şeye çok kısa bir süre içerisinde veri kaybı yaşamadan tekrar kavuşabilirsiniz. SD karttan veri kurtarma olanağı veren hizmetlerimiz ile e-postalarınızdan veri tabanlarınıza kadar her şeye ulaşabilirsiniz. iOS ve Mac cihazlarını kullananlar için ayrım yapmadan profesyonel destek sunan mühendis ekibimiz ve teknisyenlerimiz, verilerinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Akıllı cihazlarda üreticiler tarafından sunulan yerleşik önlemlerin yetersiz kaldığı durumlarda etkili çözümleriyle etkin koruma sağlayan firmamız, fiziksel ve mantıksal olarak başarısız olan cihazlarda veri kurtarma işlemlerini gerçekleştirir.

Apple Cihazlarının Veri Korumasında Etkin Çözümler

iPod’lar, Mac OS X sunucuları, iPhone’lar, iMac’ler, iPad’ler, MacBook’lar ve çok daha fazlası üzerinde etkin çözümler sunan deneyimli ekibimiz özel donanımlar ve yardımcı programlarla aynı zamanda verilerinizin kapsamlı olarak korunmasını sağlar. Uygulama yapılan cihazlardaki yüksek başarı oranı ve hızlı geri dönüşleriyle cihazlarınızdaki veri güvenliğinin eksiksiz olarak sağlanmasına yardımcı olan firmamız, dünyanın neresinde olursanız olun yerinde ve uzaktan destek hizmetleri ile modern uygulamalar ve hızlı geri dönüş imkanı sunuyor. Risksiz bir süreç sunan uzman ekibimiz, telefon veya tabletlerinizdeki veri güvenliğinin etkin bir şekilde korunmasını sağlarken problemlerin kusursuz bir şekilde ve zamanında çözümlenmesine katkıda bulunuyor. Güncel Apple teknolojisi üzerinde sürekli olarak çalışan ve yeniliklerden anında haberdar olan uzman ekibimiz ile Apple ve iOS Mobil Cihaz Ar-Ge süreçlerine hakim olan firmamız, Apple MAC sertifikasına sahip olan mühendisleriyle cihazlarınızla yaşadığınız veri sorunlarını bir sorun olmaktan çıkarıyor.

Tüm Mobil İşletim Sistemlerinde Onarım İmkanı

Tüm mobil işletim sistemlerini onarma kapasitesine sahip olan firmamız, en güncel cihazlardan geçmişteki cihazlara kadar her uygulama için üretken sonuçlar doğuruyor. IT Security Expert konusunda alanında uzman bir teknik ekiple çalışan firmamız, teknisyenlerimi ve mühendislerimizin engin deneyimleri ile cihazlarınıza en kısa sürede müdahale diyor. Acil durum ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmetinizde olan müşteri temsilcilerimiz ile endüstrinin lideri konumunda olan markamız, MacBook’lar ve iş istasyonları konusunda da yetkindir. Arıza süreçlerini onarmada başarılı bir maliyet politikası izleyen markamız, kısa geri dönüş süreleri, verimli arıza hizmetleri ve profesyonel müşteri deneyimi servisi ile gereksinimlerinize uygun çözümler sunar.