Müşteri Görüşleri

Kaliteye olan bağlılığımızın yanındayız.

Güvenli Veri Kurtarma Hizmetleri, dünyanın önde gelen veri kurtarma sağlayıcılarından biridir ve güvenilir, profesyonel yaklaşımımız için bir itibar geliştirdik. Çok sayıda denetim ve test yoluyla SSAE 18 Tip II Sertifikası alan ilk veri kurtarma şirketi olduk.

Medyanızın Güvenli Veri Kurtarma Hizmetlerine güvendiğinde, tutarlı kaliteye ve ayrıntılara gösterilen özene güvenebilirsiniz. Her yıl memnun müşterilerden yüzlerce mektup alıyoruz ve en dikkate değer mektupların bazılarını çevrimiçi gönderiyoruz.

Seagate


Dijital depolama teknolojisinde lider olan Seagate, iki milyardan fazla sabit disk gönderdi. Her türlü Seagate ortamı için veri kaybı çözümleri sunuyor.

HP


Büyük RAID dizileri ve sunucuları da dahil olmak üzere tüm Hewlett-Packard bilgisayar sistemleri için veri kaybı çözümleri sunuyoruz ve esnek hizmet seçeneklerimiz maliyetleri ve kesinti sürelerini kontrol etmeye yardımcı olur.

DELL


Dell, dünyanın en büyük kişisel bilgi işlem şirketlerinden biridir. Mühendislerimiz herhangi bir Dell aygıtını güvenli bir şekilde tedavi edebilir, hasarlı bileşenleri onarabilir ve kayıp verileri geri yükleyebilir.

ORACLE


Güvenli Veri Kurtarma Hizmetlerinin sunucu onarımı ve RAID veri kurtarma seçenekleri, sınıfının en iyisi güvenlik özelliğine sahiptir ve Oracle kullanıcıları için olağanüstü bir kaynak sağlar.

VMWare


En önemli bulut bilişim şirketlerinden biri olan VMware, çok çeşitli ölçeklenebilir ürünler sunar. Mükemmel güvenlik ile kapsamlı bulut veri kurtarma kaynakları sunuyoruz.

Microsoft


Güvenli Veri Kurtarma Hizmetleri bir Microsoft iş ortağıdır ve mühendislerimiz tüm Microsoft yazılım ve donanım ürünleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Apple


Apple Mac Sertifikalı Teknisyenlere sahip tek sağlayıcılardan biri olarak, tüketici depolama ortamı ve ticari RAID sunucuları da dahil olmak üzere tüm Apple cihazlarını işleme almaya hak kazandık.

Sevtap Girgin

Yüksek Lisans Öğrencisi


Kaybettiğimi sandığım bitirme tezime IT Security Expert ile yeniden kavuştum. Kendilerine çok teşekkür ederim

Serpil B.

Ev hanımı


IT Security Expert ile çalıştıramadığım flaş bellekte olan düğün fotoğraflarıma tekrar kavuştum

Ali Değişmiş

Atom Sistem


Bozulan HDD'im ile verilerimin tamamını kaybettiğimi düşündüğüm bir anda karşılaştığım IT Security Expert sayesinde sıkıntıdan kurtuldum