Müşteri Görüşleri

Kaliteye olan bağlılığımızın yanındayız.

IT Security Expert, dünyanın önde gelen veri kurtarma sağlayıcılarından biridir ve güvenilir, profesyonel yaklaşımımız için bir itibar geliştirdik. Çok sayıda denetim ve test yoluyla ruSolut ve ACELab Sertifikası alan ilk veri kurtarma şirketi olduk.

Medyanızın IT Security Expert güvendiğinde, tutarlı kaliteye ve ayrıntılara gösterilen özene güvenebilirsiniz. Her yıl memnun müşterilerden yüzlerce mektup alıyoruz ve en dikkate değer mektupların bazılarını çevrimiçi gönderiyoruz.

Fatih Süverdem

Mühendis


Atakan Pekcan

Eczacı


Hakan

Çevrimiçi


Mehmet

Memur


ÖZTAŞ

BESİCİLİK GIDA ÜRN


Betual Suay

Kişisel Müşteri


Seagate


Dijital depolama teknolojisinde lider olan Seagate, iki milyardan fazla sabit disk gönderdi. Her türlü Seagate ortamı için veri kaybı çözümleri sunuyor.

HP


Büyük RAID dizileri ve sunucuları da dahil olmak üzere tüm Hewlett-Packard bilgisayar sistemleri için veri kaybı çözümleri sunuyoruz ve esnek hizmet seçeneklerimiz maliyetleri ve kesinti sürelerini kontrol etmeye yardımcı olur.

DELL


Dell, dünyanın en büyük kişisel bilgi işlem şirketlerinden biridir. Mühendislerimiz herhangi bir Dell aygıtını güvenli bir şekilde tedavi edebilir, hasarlı bileşenleri onarabilir ve kayıp verileri geri yükleyebilir.

Sevtap Girgin

Yüksek Lisans Öğrencisi


Kaybettiğimi sandığım bitirme tezime IT Security Expert ile yeniden kavuştum. Kendilerine çok teşekkür ederim

Serpil B.

Ev hanımı


IT Security Expert ile çalıştıramadığım flaş bellekte olan düğün fotoğraflarıma tekrar kavuştum

Ali Değişmiş

Atom Sistem


Bozulan HDD'im ile verilerimin tamamını kaybettiğimi düşündüğüm bir anda karşılaştığım IT Security Expert sayesinde sıkıntıdan kurtuldum