SSD Veri Kurtarma

SSD Veri Kurtarma Hizmetleri ile Şirket Verilerinizi Koruyun

Bilgisayar gibi cihazlarda yer kaplayan videolardan belgelere kadar birçok dosyanın saklanması için yeni nesil depolama çözümleri sunulur. Bu çözümler, hem bireysel kullanım hem de şirket içi kullanımda oldukça yaygındır. SSD disklerinde meydana gelen sorunlar, verilerin yok olmasına neden olabilir. Yerinde ve zamanında müdahale ile kurtarılabilen dosyaların yanı sıra sistemin onarılması da mümkündür. Alanında uzman olan mühendis ve teknik ekibimiz ile 7 gün 24 saat boyunca stabil ve acil ihtiyaçlarınız için çözümler sunan firmamız, disklerde meydana gelen sorunlara anında müdahale ederek iş akış süreçlerinizin aksamadan sürdürülmesine olanak sağlar. Farklı sorunlara tek merkezden ve etkin bir şekilde yanıt verme kapasitesine sahip olan firmamız, fotoğraflar ve videolar da dahil olmak üzere disk içinde bulunan verilerinizin tamamını herhangi bir zarar görmeden onarır.

SSD Veri Kurtarma Hizmetleri ile Veri Güvenliğinin Sağlanması

SSD veri kurtarma hizmetleri sunan firmamız, yılın her günü ve her saatinde ulaşabileceğiniz ensek çözümler sunar. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın pek çok noktasında yüzlerce şirkete veri güvenlik hizmetleri sunan markamız, verilerinizin korunarak üçüncü şahıslarla paylaşılmadan tarafınıza ulaştırılmasını sağlar. Şirketlerin en hassas verilerinin korunmasını ve disklerinin onarılmasını sağlayan markamız, sektörün lideri konumundadır. Sektörde belirlediği çizgi ötesi yaklaşımları yenilikçi ve teknolojik çözümlerle harmanlayan markamız, ihtiyaç duyduğunuz donatıları tek merkezden sunarak interaktif çözümler üretir. Ofis dosyalarından fotoğraflara kadar SSD diski içinde sakladığınız tüm donatıların zarar görmeden kurtarılmasını sağlayan sistemlerimizde değerli dosyalarınızın korunması adına ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. 3D V-NAND, M2, SSHD, mSata ve SSD devre sorunlarının tespit edilmesini ve çözüm üretmesi konusunda uzman olan firmamız, sabit disk sürücüler üzerinde profesyonel bir yaklaşım benimser.

Yeni Nesil SSD Teknolojisi için Uygun Problem Çözümleri

Türkçede katı hal sürücü olarak kullanılan ve yaygın kullanımı ile SSD olarak ifade edilen yeni nesil depolama cihazlarındaki yeniliklere paralel olarak çözüm uygulamaları geliştiren firmamız, hafıza titremelerinden yararlanan sürücülerin onarımını etkili bir şekilde yerine getirir. Yüksek hızından kaynaklı olarak birçok sektör tarafından tercih edilen SSD’ler geleneksel sabit disklere oranla çok daha avantajlı kullanım oranına sahiptir. Geleneksel sabit disklere oranla tüm uygulamaların daha hızlı çalıştığı bu sistem yeni nesil bir teknoloji ürünü olduğu için çözüm üretiminde profesyonel ve deneyimli olan firmamızı tercih etmenizi öneririz. Sistemi kontrol etmeyi taahhüt eden ancak geri döndürülemez sonuçlar elde etmenize neden olan amatör firmaları tercih ederek veri güvenliğinizi riske atmamalısınız.

SSD Disklerin Diğer Özellikleri

Belirli bir yazma kapasitesine sahip olan SSD’lerin maksimum seviyeye ulaşmaları durumunda işlevini kaybetmesi mümkündür. Dış sarsıntılardan etkilenmeyen ve mobil parçaları bulunmayan bu sistemlerde oluşan arızaların giderilmesi bir profesyonellik gerektirir. Sessiz çalışması sayesinde kullanıcıların en çok tercih ettiği diskler arasında bulunan SSD’lerde parçalanma problemi bulunmaz. Ani olası arıza riskinin oldukça düşük olduğu sistemlerde mobil parçalar bulunmaz. Veri kaydetmenin zor olduğu bu sistemlerde üreticinin kripto vasıtası ile ürettiği statik şarj ve manyetik alana maruz kalmasının ardından verilerin kaydedilmesi mümkün değildir.