Misyonumuz

2017 yılında kurulan ve resmi olarak kurulan IT Security Expert, yıllardır profesyonel sabit disk onarımı, veri kurtarma, veri dönüştürme ve ilgili medya hizmetleri için güvenilir bir kaynak sağlamıştır. Tek bir Ankara ofisinden iki düzineden fazla tesisin bulunduğu bir ağa dönüştük ve yeni teknolojilere yatırım yaparak ve konumlarımızın her birinde tutarlı uygulamalar kullanarak en güvenli ve güvenilir veri kurtarma şirketlerinden biri olarak Türkiye’de ün kazandık.

Çalışanlarımız tutarlı değerleri paylaşıyor ve güvenilir başarı oranlarımız, dürüst fiyatlandırma stratejimiz ve katı güvenlik standartlarına bağlılığımızla gurur duyuyoruz. SSAE 18 Tip II uygunluk sertifikası alan ilk Sınıf 10 ISO 4 Temiz Oda sertifikalı ve tesislerimizde risksiz medya değerlendirmeleri sunan ilk sağlayıcılardan biriydik.

Ayrıca, müşterilerimize her yerde mevcut olan en hızlı geri dönüş sürelerini sağlamak için yenilikçi teknolojilere yatırım yapıyoruz. 7/24/365 acil durum hizmetlerimiz veri kurtarma endüstrisinde devrim yarattı ve sürekli personel eğitimine katılarak, sabit sürücüler, RAID dizileri, flash sürücüler, katı hal sürücüler ve düzinelerce başka cihaz türü için olağanüstü kurtarma oranları sağlıyoruz.

Bizim sözümüz

Tüm müşterilerimize dürüst fiyatlandırma ve sorunsuz veri kurtarma süreci sunmayı taahhüt ediyoruz. Mühendislerimiz ciddi medya sorunları için yaratıcı düzeltmeler bulma konusunda uzmanlaşmıştır ve olası tüm alternatifleri tüketmeden hiçbir zaman kurtarılamayan bir vaka beyan etmeyeceğiz. Ekiplerimiz, hizmetleri gerçekleştirirken kazara hasar görmekten kaçınmaya özen gösterir ve hasarlı medyayı her zaman güvenli ve kontrollü bir ortamda tedavi ederiz.

Ayrıca, tesislerimizde mükemmel güvenlik sistemlerini korumak için her zaman uygun adımları atacağımızı garanti ediyoruz ve ilgili sertifikalar alarak müşterilerimize güvenlik sistemlerimiz ve teknolojimiz hakkında bilgi için bağımsız bir kaynak sunuyoruz.

Güvenli Veri Kurtarma Hizmetlerinin müşteri hizmetleri departmanı Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmaktadır ve 7/24 hizmetinizdedir. Acil servislere, veri kurtarma durumunuzda bir güncellemeye veya teknolojimizle ilgili bilgilere ihtiyacınız varsa, ekiplerimiz hızlı bir yanıt verir. Tüm tesislerimiz tutarlı, güvenilir hizmetler sunar ve müşteri sorunlarına her zaman hızlı ve adil bir şekilde cevap vereceğiz.

Hizmetlerimize şeffaf ve dürüst bir yaklaşımla inanıyoruz. Medyanızı ofislerimizden birine gönderdiğinizde, hızlı bir geri dönüşe, sınıfının en iyisi güvenliğe ve deneyimli ekiplerin değer odaklı veri kurtarmasına güvenebilirsiniz. Güvenli Veri Kurtarma Hizmetlerinde, veri kaybının işletmeleri ve kişisel bilgisayar kullanıcılarını nasıl etkilediğini anlıyoruz ve yeniden çalışmaya başlamak için basit ve güvenli bir yol sunmaktan gurur duyuyoruz.