Misyonumuz

2009 yılında kurulan ve resmi olarak kurulan IT Security Expert, yıllardır profesyonel sabit disk onarımı, veri kurtarma, veri dönüştürme ve ilgili medya hizmetleri için güvenilir bir kaynak sağlamıştır. Tek bir Ankara ofisinden iki düzineden fazla tesisten oluşan bir ağa dönüştük ve yeni teknolojilere yatırım yaparak ve her lokasyonumuzda tutarlı uygulamalar kullanarak Türkiye’nin en güvenli ve güvenilir veri kurtarma şirketlerinden biri olarak itibar kazandık.

Çalışanlarımız tutarlı değerleri paylaşıyor ve güvenilir başarı oranlarımız, dürüst fiyatlandırma stratejimiz ve katı güvenlik standartlarına bağlılığımızla gurur duyuyoruz. ruSolut Sertifikalı Chip-off Veri Kurtarma ve Dijital Adli Tıp uyumluluk sertifikası sunan ilk sağlayıcılardan biri ve yerinde risksiz medya değerlendirmeleri sunan Veri keşfi PC-3000 için ilk Sınıf ACELab Sertifikalı Kullanıcısıydık.

Ayrıca müşterilerimize her yerde mevcut olan en hızlı geri dönüş sürelerini sağlamak için yenilikçi teknolojilere yatırım yapıyoruz. 24/7/365 acil durum hizmetlerimiz veri kurtarma endüstrisinde devrim yarattı ve sürekli personel eğitimine katılarak sabit sürücüler, RAID dizileri, flash sürücüler, katı hal sürücüleri ve düzinelerce başka cihaz türü için olağanüstü kurtarma oranları sağlıyoruz.

Sözümüz

Tüm müşterilerimize dürüst fiyatlandırma ve sorunsuz bir veri kurtarma süreci sunmayı taahhüt ediyoruz. Mühendislerimiz, ciddi medya sorunları için yaratıcı çözümler bulma konusunda uzmandır ve olası tüm alternatifleri tüketmeden asla kurtarılamaz bir durum ilan etmeyeceğiz. Ekiplerimiz, hizmetleri gerçekleştirirken kazara hasar görmemeye özen gösteriyor ve hasarlı medyayı her zaman güvenli ve kontrollü bir ortamda tedavi ediyoruz.

Ayrıca tesislerimizde mükemmel güvenlik sistemlerini sürdürmek için her zaman uygun adımları atacağımızdan emin oluyoruz ve ilgili sertifikaları alarak müşterilerimize güvenlik sistemlerimiz ve teknolojimiz hakkında bağımsız bir bilgi kaynağı sağlıyoruz.

IT Security Expert Services müşteri hizmetleri departmanı Türkiye’dedir ve 7/24 hizmetinizdedir. Acil servislere, veri kurtarma durumunuzla ilgili bir güncellemeye veya teknolojimizle ilgili bilgilere ihtiyacınız varsa, ekiplerimiz hızlı yanıt verir. Tüm tesislerimiz tutarlı, güvenilir hizmetler sunar ve müşteri endişelerine her zaman hızlı ve adil bir şekilde yanıt veririz.

Hizmetlerimize şeffaf ve dürüst bir yaklaşımla inanıyoruz. Medyanızı ofislerimizden birine gönderdiğinizde, deneyimli ekiplerden hızlı geri dönüş, sınıfının en iyisi güvenlik ve değer odaklı veri kurtarmaya güvenebilirsiniz. BT Güvenliği Uzman Hizmetlerinde, veri kaybının işletmeleri ve bilgisayar kullanıcılarını nasıl etkilediğini anlıyoruz ve işe geri dönmenin basit ve güvenli bir yolunu sunmaktan gurur duyuyoruz.