Başarılı çözüm yoksa! Ücret yok

Başarılı çözüm yoksa! Ücret yok

IT Security Expert, tüm Türkiye'de ve Dünya genelinde En İyi ve Güvenilir veri kurtarma şirketi oldu. Sorunsuz bir süreçle makul bir maliyetle profesyonel ve sınıfının en iyisi veri kurtarma hizmeti sunuyoruz. Ve tüm kurtarma seviyelerinde kurtarılan verilere Kalite veriyoruz ve hiçbir verinin kaybolmadığından emin oluyoruz.

Kurtarma Yok, Ücret Yok Politikası:

Kurallara ve düzenlemelere bağlıyız, verilerinizi kurtaramazsak, çabalarımıza ve zaman ayırmamıza rağmen hiçbir ücret alınmaz, bu da sürecimizin sorunsuz ve şeffaf olmasını sağlar.

Ücretsiz Karşılama ve Teslimat:

Ankara, İstanbul ve Türkiye genelindeki 81 ilin tamamında Sürat Kargo ile ücretsiz teslim alma ve teslimat hizmetleri sunuyoruz, ekibimiz yardımla kapıdan teslim alma ve depolama sürücünüzün teslimatını yapacak.

Müşteri Destek Yardımı:

Veri çökmesinden sonra Telefonla Danışma sağlanacaktır, Telefon No: +90(312) 229 41 21 / +90(506) 158 18 20 ile iletişime geçebilirsiniz, Teknik uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı anlayacak ve çözüm sunacaktır, Sabit disk gönderildikten sonra ekibimiz tüm kurtarma sürecini koordine edecektir.