Keşif ve inceleme ücretsiz!

Uzman ekibimiz tarafından en son teknolojiyi kullanarak, istendiğinde Adli Düzey raporlama sunuyoruz. Hasta cihazını kontrol ettikten sonra müşterimize detayları iletiyoruz ve tek kuruş almadan o soruna en iyi çözümleri öneriyoruz. yalnızca veri kurtarma işlemini başarıyla tamamladıktan sonra ücret alırız.
Kurtarma için en yaygın soru, verileri sabit sürücüden veya ortamdan geri yüklemek için geçerli olan veri kurtarma maliyeti veya ücretleri ile ilgilidir. Herhangi bir depolama ortamı için kurtarma fiyat listesi aşağıdaki 3 faktöre bağlıdır:

  1. Sürücü veya Ortam Türü: Dizüstü veya Masaüstü/ PC ve Taşınabilir sabit disk sürücüleri (HDD) / SSD / SSHD, Sunucu kurtarma veya RAID benzeri SAS ve SCSI sabit sürücüler / Bellek kartları / SD kartlar gibi Flash sürücü. Her depolama ortamının farklı şekilde ele alınması gerekir ve bu nedenle ücretler değişir.
  2. Ortamdaki Hasar Türleri: Temel silinmiş kurtarma veya biçimlendirilmiş Mantıksal sorunlar, Kart hasarları, Bellenim sorunları, CRC G/Ç Hataları, Ortam veya Fiziksel hasarlar, veri kurtarma maliyeti hasarın ne kadar basit veya ne kadar karmaşık olduğuna göre değişir.
  3. Teknoloji ve Zaman Adanması, Veri Kurtarma Düzeyleri:

Seviye 1: Silinen/Biçimlendirilen sorunlar, temel ücretlerle 1 veya 2 gün içinde   tamamlanabilir.

Seviye 2: Firmware veya CRC hataları gibi donanım seviyesi sorunları, orta veya düşük maliyetle yaklaşık 2 ila 5 gün sürer.

Seviye 3: Fiziksel veya medya düzeyindeki sorunlar, yaklaşık 5 ila 15 gün sürer ve donör sürücülerin maliyetini alır, kurtarma işlemi sırasında Bangalore’deki laboratuvar düzeyinde çalışma yapılacaktır.